- CORSAIR

Цена
€65 88 / 128 85 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Интерфейс | USB |
| Разположение на устройството | Външен |
| Технология на свързване | Кабелни и безжични |
| Разположение на устройството | Външен |
| Технология на свързване | Кабелни и безжични |
| Брой бутони | 8 |
| Интерфейс | USB |
| Функция на бутона | Програмируем |
| Брой бутони | 8 |
| Чувствителност при движение | 26000 dpi |
| Функция на бутона | Програмируем |
| Технология на устройство | Оптичен |
| Външен цвят | Черен |
| Чувствителност при движение | 26000 dpi |
| Дължина на кабела | 1.8 m |
| Номинално тегло | 110 г |
| Технология на устройство | Оптичен |
| Включени аксесоари | USB приемник Ръководство за употреба |
| Безжична технология | Bluetooth |
| Честотен диапазон | 2.4 GHz |
| Външен цвят | Черен |
| Включени кабели | USB кабел |
| Дължина на кабела | 1.8 m |
| Номинално тегло | 110 г |
| Безжична технология | Bluetooth |
| Честотен диапазон | 2.4 GHz |
| Включени кабели | USB кабел |
| Включени аксесоари | USB приемник Ръководство за употреба |
| Тегло | 0.24кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Връзка | Кабелна |
| Тип сензор | Оптичен |
| Максимален DPI (DPI) | 26000 |
| Брой бутони (count) | 8 |
| Ориентация | За дясна ръка |
| Polling Rate (Hz) | 2000 |
| Тегло (g) | 97 g |
| RGB подсветка | Да |
| Регулируемо тегло | Да |
| Програмируеми бутони | Да |
| Тегло | 0.24кг |
CORSAIR M65 RGB ULTRA – Прецизна FPS мишка за игри
Доминирайте във всеки мач с CORSAIR M65 RGB ULTRA, кабелна FPS мишка с 26 000 DPI оптичен сензор, издръжлива алуминиева рамка и уникална система за регулиране на теглото. Ултрабързата честота на опитване от 2000 Hz и осем програмируеми бутона ви дават необходимото предимство.
Ключови Предимства
- Оптичен сензор MARKSMAN – До 26 000 DPI, 650 IPS и 50G ускорение за пикселно точно проследяване.
- Система за регулиране на теглото – Настройте теглото и баланса с включените тежести (97 g основа, до 117 g).
- Ултрабързо опитване – 2000 Hz хипер-честота за до 8 пъти по-бърза реакция от стандартните мишки.
- Осем програмируеми бутона – Персонализирайте макроси и преназначения чрез CORSAIR iCUE софтуер.
- Издръжлива алуминиева рамка – Лека и здрава сребриста алуминиева конструкция за дълготрайна производителност.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Връзка | Кабелна (USB 2.0 Type‑A) |
| Сензор | Оптичен (CORSAIR MARKSMAN) |
| Макс. DPI | 26 000 |
| Брой бутони | 8 |
| Ориентация | За дясна ръка |
| Polling Rate | 2000 Hz |
| Тегло | 97 g (без кабел и тежести) |
| RGB подсветка | Да |
| Регулируемо тегло | Да |
| Програмируеми бутони | Да |
Какво има в кутията
- Мишка CORSAIR M65 RGB ULTRA
- Система за регулиране на теглото (6 × 3 g тежести)
- Кратко ръководство за употреба
- Гаранционна карта
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.









